Listed local starting time
All match reports are unofficial
League
1. round
01.09.MVM Veszprem:Meshkov Brest31:24B|D|P|MR
02.09.PPD Zagreb:Nexe25:23B|D|P|MR
05.09.Maks Strumica:Vardar26:35B|D|P|MR
09.09.Vojvodina:Spartak Vojput27:27B|D|P|MR
25.10.Tatran Prešov:Borac m:tel27:26B|D|P|MR
2. round
05.09.Tatran Prešov:Spartak Vojput42:23B|D|P|MR
06.09.Meshkov Brest:PPD Zagreb21:24B|D|P|MR
06.09.Vojvodina:Nexe24:26B|D|P|MR
23.09.Maks Strumica:Borac m:tel30:30B|D|P|MR
10.11.MVM Veszprem:Vardar24:24B|D|P|MR
3. round
12.09.Nexe:Tatran Prešov31:32B|D|P|MR
12.09.Spartak Vojput:Borac m:tel32:29B|D|P|MR
21.09.Meshkov Brest:Vojvodina31:22B|D|P|MR
19.10.PPD Zagreb:Vardar30:25B|D|P|MR
06.02.MVM Veszprem:Maks Strumica50:16B|D|P|MR
4. round
02.09.Vardar:Vojvodina37:27B|D|P|MR
19.09.PPD Zagreb:Maks Strumica42:13B|D|P|MR
19.09.Spartak Vojput:Nexe26:32B|D|P|MR
28.10.Borac m:tel:MVM Veszprem20:34B|D|P|MR
23.11.Meshkov Brest:Tatran Prešov23:31B|D|P|MR
5. round
29.08.Meshkov Brest:Spartak Vojput40:28B|D|P|MR
31.08.Maks Strumica:Vojvodina25:25B|D|P|MR
26.09.Nexe:Borac m:tel30:25B|D|P|MR
29.09.Vardar:Tatran Prešov39:32B|D|P|MR
16.12.PPD Zagreb:MVM Veszprem19:23B|D|P|MR
6. round
02.09.Maks Strumica:Tatran Prešov24:31B|D|P|MR
12.09.MVM Veszprem:Vojvodina44:21B|D|P|MR
06.10.Spartak Vojput:Vardar27:36B|D|P|MR
06.10.Borac m:tel:PPD Zagreb21:35B|D|P|MR
01.11.Meshkov Brest:Nexe31:26B|D|P|MR
7. round
09.09.Vardar:Nexe31:28B|D|P|MR
12.10.Meshkov Brest:Borac m:tel42:18B|D|P|MR
22.10.Spartak Vojput:Maks Strumica26:18B|D|P|MR
29.11.PPD Zagreb:Vojvodina46:29B|D|P|MR
19.12.MVM Veszprem:Tatran Prešov39:31B|D|P|MR
8. round
21.10.Vojvodina:Borac m:tel37:29B|D|P|MR
28.10.Vardar:Meshkov Brest27:28B|D|P|MR
28.10.Tatran Prešov:PPD Zagreb30:23B|D|P|MR
28.10.Nexe:Maks Strumica23:17B|D|P|MR
30.10.Spartak Vojput:MVM Veszprem15:31B|D|P|MR
9. round
11.09.Maks Strumica:Meshkov Brest22:41B|D|P|MR
04.10.Nexe:MVM Veszprem21:35B|D|P|MR
08.10.Tatran Prešov:Vojvodina31:20B|D|P|MR
31.10.Vardar:Borac m:tel39:27B|D|P|MR
01.11.PPD Zagreb:Spartak Vojput36:22B|D|P|MR
10. round
15.11.Nexe:PPD Zagreb27:28B|D|P|MR
01.12.Spartak Vojput:Vojvodina25:28B|D|P|MR
01.12.Borac m:tel:Tatran Prešov24:23B|D|P|MR
02.12.Vardar:Maks Strumica42:27B|D|P|MR
09.12.Meshkov Brest:MVM Veszprem25:37B|D|P|MR
11. round
14.11.Spartak Vojput:Tatran Prešov29:39B|D|P|MR
14.11.Borac m:tel:Maks Strumica26:21B|D|P|MR
16.12.Nexe:Vojvodina32:27B|D|P|MR
08.03.Vardar:MVM Veszprem30:30B|D|P|MR
08.03.PPD Zagreb:Meshkov Brest28:24B|D|P|MR
12. round
16.11.Vojvodina:Meshkov Brest22:32B|D|P|MR
09.12.Borac m:tel:Spartak Vojput28:24B|D|P|MR
10.12.Vardar:PPD Zagreb33:24B|D|P|MR
12.12.Tatran Prešov:Nexe26:31B|D|P|MR
09.03.Maks Strumica:MVM Veszprem23:37B|D|P|MR
13. round
05.12.Nexe:Spartak Vojput32:22B|D|P|MR
12.12.Maks Strumica:PPD Zagreb21:40B|D|P|MR
12.12.MVM Veszprem:Borac m:tel32:25B|D|P|MR
13.12.Vojvodina:Vardar26:31B|D|P|MR
06.02.Tatran Prešov:Meshkov Brest23:28B|D|P|MR
14. round
09.12.Vojvodina:Maks Strumica30:25B|D|P|MR
15.12.Tatran Prešov:Vardar27:28B|D|P|MR
21.02.Spartak Vojput:Meshkov Brest28:35B|D|P|MR
27.02.Borac m:tel:Nexe27:27B|D|P|MR
29.02.MVM Veszprem:PPD Zagreb38:27B|D|P|MR
15. round
29.10.Vojvodina:MVM Veszprem22:42B|D|P|MR
31.10.Tatran Prešov:Maks Strumica44:18B|D|P|MR
17.12.Vardar:Spartak Vojput36:18B|D|P|MR
19.12.PPD Zagreb:Borac m:tel30:20B|D|P|MR
11.02.Nexe:Meshkov Brest28:31B|D|P|MR
16. round
16.12.Maks Strumica:Spartak Vojput23:31B|D|P|MR
06.02.Nexe:Vardar29:36B|D|P|MR
12.02.Borac m:tel:Meshkov Brest34:42B|D|P|MR
12.03.Tatran Prešov:MVM Veszprem25:26B|D|P|MR
12.03.Vojvodina:PPD Zagreb28:44B|D|P|MR
17. round
15.02.MVM Veszprem:Spartak Vojput36:29B|D|P|MR
16.02.PPD Zagreb:Tatran Prešov34:26B|D|P|MR
20.02.Borac m:tel:Vojvodina21:30B|D|P|MR
13.03.Maks Strumica:Nexe20:30B|D|P|MR
29.03.Meshkov Brest:Vardar30:32B|D|P|MR
18. round
02.02.MVM Veszprem:Nexe39:21B|D|P|MR
03.02.Meshkov Brest:Maks Strumica39:20B|D|P|MR
05.02.Borac m:tel:Vardar31:42B|D|P|MR
14.02.Spartak Vojput:PPD Zagreb29:35B|D|P|MR
27.02.Vojvodina:Tatran Prešov26:26B|D|P|MR
Listed local starting time
All match reports are unofficial
Final 4
Semifinal
01.04.MVM Veszprem:Meshkov Brest24:21 pen.B|D|P|MR
01.04.Vardar:PPD Zagreb26:24B|D|P|MR
Third place match
03.04.Meshkov Brest:PPD Zagreb23:24B|D|P|MR
Final
03.04.MVM Veszprem:Vardar28:26B|D|P|MR
03.04.MVM Veszprem:Vardar28:26
03.04.Meshkov Brest:PPD Zagreb23:24
01.04.Vardar:PPD Zagreb26:24
01.04.MVM Veszprem:Meshkov Brest24:21 pen.
29.03.Meshkov Brest:Vardar30:32
Next fixtures
Listed local starting times