Lovćen nadigrao NEXE 24:22

Cetinjani se se ovom pobjedom uključili u borbu za 5. mjesto.

Lovćen

Lovćen je na Cetinju svladao NEXE 24:22 i upisao svoju 11. pobjedu u SEHA ligi. No početak utakmice nije nudio takav rasplet. Našičani bolje otvaraju i s minutama njihova prednost raste, u 16. minuti već je visokih 5:10. U slijedećih 10ak minuta vidjeli smo po tri gola u svakoj mreži. Lovćen 8:13. u 28. minuti pretvara u 10:13 na kraju prvog dijela. Domaći puno motiviraniji ulaze u drugi dio i u 36. minuti stižu do poravnanja, 14:14. Sve do kraja utakmice niti jedna momčad nije uspjela pobjeći na više od gol prednosti i ušlo se u neizvjesnu završnicu. U njoj se bolje snalaze domaći, u pravi trenutak, pred sam kraj u 59. minuti prvi put dižu na +2, 24:22 i NEXE više nije uspio poravnati rezultat. Lovćen je do pobjede predvodio Nemanja Grbović s 5 golova, Ivan Perišić i Igor Marković dodali su po 4, a odličan je na golu s 15 obrana bio Nebojša Simić. Kod gostiju Robert Markotić 5 golova, Albin Eter, Franjo Lelić i Marin Varvodić po 3, a Mate Šunjić imao je 13 obrana.