Lovćen pobjednički kroz Ljubuški

Novi trener na klupi Ljubušaka Ilija Puljević startao porazom, Lovćen rezultatom 30:26 na Cetinje nosi sva 3 boda

Izviđač - Lovćen

Puno su toga u Izviđač Mi Grupi napravili u pripremi utakmice kako bi došli do 3. pobjede u SEHA ligi, no na kraju je jedino bilo važno ono što su pokazali na terenu. A to nije bilo dovoljno za svladati raspoložene rukometaše s Cetinja koji su unatoč vremenskim nepogodama uspjeli "probiti se" do Hercegovine. Nakon početnog ispitivanja snaga, i 3:3 u 6. minuti, Lovćen zahvaljujući odličnoj obrani i brzim kontranapadima ima +3 (4:7) u 10. Izviđač stišće ne bi li izjednačio, no zahvaljujući brojnim greškama u napadu i brzim kontrama gostiju prednost nije padala, naprotiv rasla je. U 29. minuti je velikih 12:19 da bi s dva gola u posljednjoj minuti Damir Delić i Mijo Tomić smanjili na -5 i dali kakvu-takvu nadu domaćima u preokret. No u drugom je poluvremenu eksplodirao Marko Drašković (rođen 1995.), za njega domaći jednostavno nisu imali riješenja. Mladi lijevi vanjski Lovćena imao je šut 8/13 čime je doveo svoju ekipu do 2. gostujuće pobjede u SEHA ligi ove sezone. Kada je u 46. minuti Goran Lasica digao na 19:27, nadama domaćih bio je kraj. Kod Lovćena, raspoložen je bio Igor Marković (šut 6/8), Nemanja Grbović dodao je 4 gola. U redovima domaćih, Dejan Malinović i Damir Delić imali su učinak 6/7 no to je bilo nedovoljno.