Vardar PRO svladao Crvenu Zvezdu

Rukometaši Vardara PRO pred svojim su navijačima bili bolji od gostiju iz Beograda s visokih 35:24.

Metalurg- Crvena Zvezda

Novi korak prema završnici Vardara, a u Skoplju nema milosti. Crvena Zvezda bolje je otvorila utakmicu, povela 4:2 i stala. Bolje reći, toliko je trebalo domaćima da se "zagriju". Uslijedila je utakmica na 1 gol, onaj gostiju. Crvena Zvezda  u preostalih je nešto više od 20 minuta uspjela postići 3 gola. Poluvrijeme Vardar zaključuje na 20:7. Domaći kreću oštro i u drugo poluvrijeme što je rezultiralo s visokih 30:15 u 47. minuti. Bio je to znak treneru domaćih Veselinu Vujoviću da smanji gas i omogući minutažu onima koji je baš i nemaju. Gosti to koriste i uspijevaju ublažiti poraz na koliko-toliko pristojnih 35:24. U redovima Vardara PRO gotovo svi igrači upisali su se u listu strijelaca, a najviše, po 5 golova postigli su Ratko Nikolić i Dobrivoje Marković. U redovima Crvene Zvezde Nikola Dokić zabio je 8 golova od čega 3 iz sedmerca, Miljan Pušica 5, a Jure Jeraj obranio je 14 udaraca.